Arıza ve İade


TicaretCaddesi.com sattığı ürünler yazılımlar hariç iki yıl süre ile ithalatçı veya imalatçı firma garantisindedir. TicaretCaddesi.com tüm ürünlerin arızalarını yasaca belirlenmiş (30 iş günü) süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi ilke edinmiştir.

Lütfen ürünlerimizle ilgili bir problem yaşadığınızda önce teknik servisimize mail atınız. Bazen arızları olduğunuzu düşündüğünüz ürünler çok ufak bir işlemle çalışır hale gelebiliyor. Bu mailler en kısa sürede cevaplanarak sorunuz çözülecektir.

Ürünlerle ilgili mutlaka kullanım kılavuzu ve garanti detaylarını okuyunuz.

Kutu ve Tamamlayıcı parçalarını saklayınız.
Unutmayın ürünler (elektrik adaptörleri, taşıma kayışları, kapakları gibi) standart aksesuarları ile beraber kullanılır ve kanunen ürün satın alındığında kutu içeriği ile bir bütünlük arz eder. Dolayısıyla iadeler ve ürünü tamire gönderdiğiniz durumlarda gerekli parçaları gönderirseniz sorunlar daha hızlı çözülecektir.

İade İşlemlerini başlatabilmek için ürünle birlikte tarafımıza

*Ürün Faturası
*İade Formu (teknik ekibimiz size gönderecektir)
* 7 Günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekecektir.
* Kargo ile gönderilen ürünlerin orijinal ambalajının üzerine başka bir poşet sarılarak gönderilmesi rica olunur. Ürünün ambalajına yapıştırılan bantlar zarar vermektedir.

Arıza veya İade Kargoları

Ürün tamir edildiğinde veya değişimi yapıldığında, ürün tarafımızdan size ücretsiz olarak gönderilecektir. Arıza nedeniyle, ürünleri tarafımıza gönderirken kargo ücreti göndericiye aittir, karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir.

Diğer

Bu sitede belirtilen garanti ve iade şartları hakkındaki hüküm ve öneriler yasa ve genel teamüllere uygundur. Zaman içinde, yasa değişiklikleri sonucu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı düşebilecek maddeler geçerli olmayıp, yok hükmündedir. Bu durum diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.